ZİRAAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE

 

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YAZ DÖNEMİNDE STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLERİN 30 İŞ GÜNLÜK YAZ STAJI TARİHLERİ

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 18.06.2020

BİTİŞ TARİHİ: 30.07.2020

OLARAK BELİRLENMİŞTİR. ÖĞRENCİLERİMİZ KURUMLARA OLAN YAZ STAJI BAŞVURULARINI BU YAZ STAJI TARİHLERİNE DİKKAT EDEREK YAPMALIDIR. FARKLI TARİHLER ARASINDA YAZ STAJI BAŞVURULARI DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAK OLUP ÖĞRENCİLERİMİZİN TARİHLERE DİKKAT ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

 

YAZ STAJI BAŞVURUSU YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZ

http://ziraat.igdir.edu.tr/ziraat-fakultesi-yonetmelikler WEB SAYFASINDA BULUNAN 2017 YAZ STAJI YÖNERGESİNİN 9. SYAFASINDA BULUNAN DİLEKÇEDEN İKİ NÜSHA ÇIKTI ALMALARI FOTOĞRAFLARINI YAPIŞTIRARAK STAJ BAŞVURUSU YAPACAKLARI KURUMLARA BU BELGEYİ TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. BELGENİN BİR NÜSHASI STAJ YAPILACAK KURUM TARAFINDAN ONAYLANDIKTAN SONRA BÖLÜM STAJ SORUMLUSUNUN BELİRLEYECEĞİ TARİHLER İÇERİSİNDE BÖLÜM STAJ SORUMLUSUNA TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

TARIM VE ORMAN BAKANLIGI İL/İLÇE MÜDÜRLÜKLERİNDE YAZ STAJI BAŞVURUSUNDA BULUNACAK ÖĞRENCİLERİN, E-DEVLET ÜZERİNDEN GİRİŞ YAPARAK https://www.tarimorman.gov.tr/Sayfalar/Detay.aspx?OgeId=1092&Liste=Duyuru WEB SAYFASINDAN İNDİRİLECEK BELGE VE DİĞER EVRAKLARINI TAMAMLAYARAK YAZ STAJI BAŞVURULARINI YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.

 

KONU HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER İÇİN BÖLÜM STAJ SORUMLARINIZA DANIŞINIZ.